Płyty wykorzystywane do reklamy świetlnej

Gdy w 1910 roku na imprezie odbywającej się w Paryżu – Paris Expo po raz pierwszy zaprezentowano światu neon, ludzie przecierali oczy ze zdumienia. Nikomu wcześniej nie śniły się szyldy czy reklamy, które świeciłyby po zmroku. Ten wynalazek na dobre wdarł się do branży reklamowej i ją zrewolucjonizował. Pierwszy neon został zakupiony przez paryskiego fryzjera, który zainstalował go w swoim salonie. Neony zrobione były ze szklanych rurek, do których tłoczono gazy – neon lub argon. Rurki wypełnione neonem świecą na czerwono, te z argonem na niebiesko. Dzisiaj dzięki zastosowaniu najnowszych technologii można już produkować neony w 150 kolorach! Staroświeckie neony ewoluują w coraz to nowsze formy reklam świetlnych, takich jak kasetony świetlne czy pylony reklamowe.

Co to są płyty HIPS 

HIPS to skrót oznaczający High Impact Polystyrene, czyli w tłumacząc na język polski – polistyren wysokoudarowy. Nazwę znamy, ale co to tak naprawdę jest?

Z jakich tworzyw sztucznych wykonuje się reklamy? 

Jak mówi stare powiedzenie – reklama dźwignią handlu. W dzisiejszych czasach trudno się z tym nie zgodzić. Producenci wszystkich rodzajów dóbr muszą starannie dbać o reklamę produktów, by cieszyły się wzięciem. Każda większa firma posiada prężnie działający dział reklamy i marketingu, ponieważ bez reklamy interes nie chce się kręcić.

Tworzywa sztuczne wykorzystywane w przemyśle 

Tworzywa sztuczne to wszystkie materiały wytworzone przez człowieka w sposób sztuczny, czyli taki, który nie występuje w naturze. Składają się z polimerów syntetycznych. Niewątpliwą zaletą tego typu tworzyw jest łatwość ich przetwarzania, co bezpośrednio przekłada się na niską cenę produktów z nich zrobionych. To właśnie ta cecha spowodowała, że w XX wieku nastąpił wielki rozwój przemysłu tworzyw polimerowych.

Firmowy blog

Witamy na naszym firmowym blogu, którego tematyką są oferowane przez nas tworzywa sztuczne. Został on stworzony w celu przybliżenia zakresu naszych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kierunkowemu wykształceniu posiadamy dogłębną wiedzę, którą chcemy dzielić się z naszymi klientami. Na naszym blogu zamierzamy publikować wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami i życzymy miłej lektury!

Budownictwo

Produkty z tworzyw sztucznych dla budownictwa

Produkty z tworzyw sztucznych dla budownictwa w naszej ofercie to m.in.: poliwęglan komorowy, płyty kompozytowe / HPL, Fundermax, płyty kompozytowe aluminiowe Reynobund 55, poliwęglan lity, rulony z miękkiego PCW...

 

czytaj więcej

Przemysł

tworzywa sztuczne dla branży przemysłowej

W naszej ofercie proponujemy także tworzywa sztuczne dla branży przemysłowej - HIPS wykorzystywany między innymi w identyfikacji punktów sprzedaży oraz ABS stosowany do bagażników samochodowych bądź zderzaków...

 

czytaj więcej

 

Realizacje

tworzywa sztucznych dla budownictwa, przemysłu i reklamy

Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy certyfikowanych, wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych dla budownictwa, przemysłu i reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

Czytaj więcej

Reklama

reklama

Oferujemy materiały powszechnie używane do produkcji kasetonów reklamowych, stojaków, szyldów, ekspozytorów, jak również elementów wyposażenia wnętrz i stoisk targowych. Duży segment stanowią media...

 

Czytaj więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.