Informacje o producencie aluminiowych płyt kompozytowych - firmie DiA

Firma DiA jest dystrybutorem szerokiej gamy certyfikowanych, wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych dla budownictwa, przemysłu i reklamy. Proponujemy Państwu m.in. poliwęglan komorowy oraz lity, plexi (PMMA), PCW, DIBOND, polipropylen, płyty laminowane HPL. Ponadto w naszej ofercie znajdują się płyty HIPS, płyty trapezowe, aluminiowe płyty kompozytowe, spienione PCV, styrodur i wiele innych.

DiA to nie tylko dystrybutor tworzyw sztucznych. Dodatkowym atrybutem naszej działalności jest doradztwo techniczne, cięcie płyt na wymiar oraz szybkie i terminowe dostawy z magazynów na terenie całego kraju.

Jesteśmy firmą tworzącą z pasją i zaangażowaniem. Nasz wszechstronny zakres usług oraz rozmaity asortyment zapewnił nam wielu stałych klientów.

Produkty na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań!

Specjalizujemy się w sprzedaży tworzyw sztucznych, takich jak np. płyt ABS, które są wykorzystywane do produkcji zderzaków samochodowych i bagażników oraz płyt HIPS znajdujących szerokie zastosowanie w identyfikacji punktów sprzedaży.

Ponadto w stałej sprzedaży posiadamy również materiały do reklam zewnętrznych, takie jak np. szyldy, stojaki, ekspozytory, czy kasetony. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o diody LED oraz telebimy i wyświetlacze tekstowe. Dodatkowo, zapewniamy kompleksowe doradztwo techniczne, obróbkę tworzyw sztucznych i cięcie płyt na wymiar.

Najważniejsi są dla nas klienci i ich zadowolenie, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby jakość naszej oferty utrzymywała się na niezmiennie wysokim poziomie. To, co odróżnia nas od konkurencji, to kompleksowość usług oraz konkurencyjne ceny.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać właśnie nas i nasze produkty! Zapraszamy!

Budownictwo

Produkty z tworzyw sztucznych dla budownictwa

Produkty z tworzyw sztucznych dla budownictwa w naszej ofercie to m.in.: poliwęglan komorowy, płyty kompozytowe / HPL, Fundermax, płyty kompozytowe aluminiowe Reynobund 55, poliwęglan lity, rulony z miękkiego PCW...

 

czytaj więcej

Przemysł

tworzywa sztuczne dla branży przemysłowej

W naszej ofercie proponujemy także tworzywa sztuczne dla branży przemysłowej - HIPS wykorzystywany między innymi w identyfikacji punktów sprzedaży oraz ABS stosowany do bagażników samochodowych bądź zderzaków...

 

czytaj więcej

 

Realizacje

tworzywa sztucznych dla budownictwa, przemysłu i reklamy

Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy certyfikowanych, wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych dla budownictwa, przemysłu i reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

Czytaj więcej

Reklama

reklama

Oferujemy materiały powszechnie używane do produkcji kasetonów reklamowych, stojaków, szyldów, ekspozytorów, jak również elementów wyposażenia wnętrz i stoisk targowych. Duży segment stanowią media...

 

Czytaj więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.