Z jakich tworzyw sztucznych wykonuje się reklamy?

Jak mówi stare powiedzenie – reklama dźwignią handlu. W dzisiejszych czasach trudno się z tym nie zgodzić. Producenci wszystkich rodzajów dóbr muszą starannie dbać o reklamę produktów, by cieszyły się wzięciem. Każda większa firma posiada prężnie działający dział reklamy i marketingu, ponieważ bez reklamy interes nie chce się kręcić.

Form reklam jest mnóstwo, od małych ulotek, przez plakaty, szyldy, tablice świetlne, standy reklamowe, wyświetlacze, fasady reklamowe a na wielkich bilbordach kończąc. Każdy powinien rozsądnie dopasować formę reklamy do rodzaju swojej działalności, grupy odbiorczej swoich produktów oraz budżetu jakim dysponuje.

Z jakich tworzyw można robić reklamy?

  • Poliwęglan lity – wyróżnia go niezwykła odporność. Jest o wiele bardziej odporny na stłuczenia i pęknięcia niż np. szkło, dlatego chętnie wymienia się elementy szklane na takie z poliwęglanu.
  • Płyty pleksi – idealne rozwiązanie do ekspozycji produktów, cechuje się niespotykaną przejrzystością, podatny na obróbkę termiczną i mechaniczną.
  • PCW spienione – tego rodzaju płyty bardzo łatwo można pokryć nadrukiem lub obkleić folią, stąd ich popularność jako nośnika treści reklamowych.
  • PCW twarde – odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne niż jego spieniona forma, doskonale nadaje się na szyldy, plansze reklamowe czy zabudowę stoisk, można je łatwo obkleić folią lub pokryć nadrukiem.
  • Płyty HIPS – są lekkie, odporne i twarde, branża reklamowa szczególnie docenia łatwość ich termo formowania, dzięki czemu można nadawać reklamie przeróżne formy przestrzenne. Nie wymagają przeprowadzania procesu suszenia wstępnego. Najczęściej wykonuje się z niej kasetony, potykacze, ekspozytory czy stojaki.

Wybór materiału, z jakiego wykonana będzie reklama zależy od tego, jakie musi spełniać wymogi, jaką rolę będzie pełnić i jaki budżet możemy na nią przeznaczyć. Na rynku znajdziemy całą gamę tworzyw sztucznych świetnie nadających się do pełnienia funkcji marketingowych.

Budownictwo

Produkty z tworzyw sztucznych dla budownictwa

Produkty z tworzyw sztucznych dla budownictwa w naszej ofercie to m.in.: poliwęglan komorowy, płyty kompozytowe / HPL, Fundermax, płyty kompozytowe aluminiowe Reynobund 55, poliwęglan lity, rulony z miękkiego PCW...

 

czytaj więcej

Przemysł

tworzywa sztuczne dla branży przemysłowej

W naszej ofercie proponujemy także tworzywa sztuczne dla branży przemysłowej - HIPS wykorzystywany między innymi w identyfikacji punktów sprzedaży oraz ABS stosowany do bagażników samochodowych bądź zderzaków...

 

czytaj więcej

 

Realizacje

tworzywa sztucznych dla budownictwa, przemysłu i reklamy

Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy certyfikowanych, wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych dla budownictwa, przemysłu i reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

Czytaj więcej

Reklama

reklama

Oferujemy materiały powszechnie używane do produkcji kasetonów reklamowych, stojaków, szyldów, ekspozytorów, jak również elementów wyposażenia wnętrz i stoisk targowych. Duży segment stanowią media...

 

Czytaj więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.